Arda Turan Transferi Hakkındaki Düşüncelerini Açıkladı

0
70

Adı Galatasaray ile yoğun bir şekilde anılan ancak yönetim kararı ile gerçekleşmeyen transferin ardından oyuncuda konuştu. Betpas kullanmak isteyen hemen üye olabilir. Arda Turan birçok konuya değinerek, kendisi hakkında yaşananları özetledi. Turan, “Galatasaray benim çocukluk hayalim, çocukluk aşkım. Ne mutlu bana ki, hayallerim gerçek oldu ve o forma altında Arda Turan oldum. Ben o renkleri çok sevdim. Konu sarı kırmızı olunca da, hayatım boyunca hiç bir talebim, bir şartım olmadı. Gittiğim her yerde Galatasaray sevgimi göğsümü gere gere ifade ettim. Atletico Madrid’e de, Barcelona’ya da Galatasaraylı Arda Turan olarak gittim. Bununla da iftihar ettim” dedi. Sevgisini anlattı.

Verilen Karara Bakış Açısını Açıkladı

Çok konuşulan karar aynı zamanda yönetim ile teknik heyet arasında sorunlar yaşanmasına neden oldu. Betpas güvenilir adresiniz. Bunun üzerine Arda Turan, “Evet, yanlışlarım oldu. Bunun bedelini de yine ben ödedim. Ama sevindiğim tek bir şey var. Ben Galatasaray Spor Kulübü’ne hiç yanlış yapmadım. Bu benim en büyük mutluluğum. Ve hep öyle de kalacak. Arda Turan ismi üzerinden Galatasaray’da bir tartışma yaşanmışsa, yaşanıyorsa bu benim en büyük üzüntüm olacak. Çünkü aslolan Arda Turan değil, Galatasaray Spor Kulübü’dür. Ben bunu hiç unutmadım. Bundan dolayı, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu’nun kararını saygıyla karşılıyorum. Ve kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Açıklamasında Fatih Terim’e Özel Bir Yer Açtı

Oyuncunu yapmış olduğu açıklamada Fatih Terim için özel bir metne yer verildi. Oyuncu sevgisini anlattı. Turan, “Birkaç özel kelime de Fatih hocam için. Yaşanan tüm zorlu süreçlere rağmen, en ihtiyacım olduğu anda bana yardım elini uzattığı için, şefkatini ve sevgisini bana hissettirdiği için kendisine minnettarım. En karamsar olduğum anlarda yine bana yol gösterici oldu. Benim ve ailemin babası çocuğumun dedesidir. Hayatım boyunca da öyle olacaktır. Şartlar ne olursa olsun içimdeki Galatasaray aşkı hep aynıdır. Dualarım her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın başarısı için olacak” sözlerini kulandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here